STPS1L60ZF
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17151-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-17151-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-17151-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS1L60ZF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F
תיאור מפורט
דיודות 60 V 1A הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 60 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
750 mV @ 2 A