STPS1L60ZFY | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 60 V 1A הרכבה משטחית SOD-123F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | STPS1L60ZFY דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 50 µA @ 60 V |
יצרן | דירוג לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הרשאה AEC-Q101 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
טכנולוגיה | מארז / תיבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 60 V | מארז ההתקן של הספק SOD-123F |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 1A | טמפרטורת פעולה - צומת -40°C ~ 175°C |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 570 mV @ 1 A | מספר מוצר בסיס |
מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |