STPS60SM200CW
מק"ט מוצר של DigiKey
497-11453-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS60SM200CW
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 200V 30A TO-247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 45
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V 30A חור מעבר TO-247-3
מודלים EDA/CAD
STPS60SM200CW דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
830 mV @ 30 A
יצרן
STMicroelectronics
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 200 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
30A