TN5050H-12WY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15449-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TN5050H-12WY
תיאור
SCR 1.2KV 80A TO-247-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 45
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TN5050H-12WY דגמים
קטגוריה
זרם - מצב מופסק (מקס')
5 µA
יצרן
STMicroelectronics
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
580A, 633A
אריזה
צינור
סוג SCR
התאוששות סטנדרטית
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
מתח - מצב מופסק
1.2 kV
דירוג
לרכב
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס')
1.55 V
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
זרם - מצב מופעל ‎(It (AV))‎‏ (מקס')
51 A
מארז ההתקן של הספק
TO-247-3
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
80 A
מספר מוצר בסיס
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA