1.5KE82CA אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
YAGEO
גיליון נתונים
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
113V מלחץ 13.3A Ipp TVS – דיודות חור מעבר DO-201
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
1.5KE82CA
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5KE82CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1.5KE82CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5KE82CA
תיאור
TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
13.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
חור מעבר
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
70.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
77.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
113V