PREC025SFAN-RC
מק"ט מוצר של DigiKey
S1212EC-25-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PREC025SFAN-RC
תיאור
CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 25 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PREC025SFAN-RC דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
אריזה
בתפזורת
אורך מגע כולל
סטטוס החלק
פעיל
גובה הבידוד
סוג מחבר
צורת המגע
מרובע
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - חיבור
בדיל
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
פליז
מספר השורות
1
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
לא-מעוטה
צבע בידוד
שחור
סוג ההרכבה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)
סיומת
לחם (Solder)
מספר מוצר בסיס
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
252 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM