PRPC020SAAN-RC
מק"ט מוצר של DigiKey
S1011EC-20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRPC020SAAN-RC
תיאור
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 20 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
PRPC020SAAN-RC דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.120‏ אינץ' (3.05‏ מ"מ)
יצרן
אורך מגע כולל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)
משאבים נוספים
283 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM