CDRH2D11/HPNP-4R7NC
מק"ט מוצר של DigiKey
308-1581-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
308-1581-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDRH2D11/HPNP-4R7NC
תיאור
FIXED IND 4.7UH 850MA 238 MOHM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך משרן 850 mA ‎238mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
750mA
התנגדות DC‏ (DCR)
‎238mOhm מקס'
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%