XZFVG10A
מק"ט מוצר של DigiKey
1497-1109-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1497-1109-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1497-1109-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XZFVG10A
תיאור
DISPLAY 7SEG 0.4" SGL GRN 10SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודולי תצוגה - LED‏ תווים וספרות ירוק 7-קטעים 1 תו אנודה משותפת 2V 10mA גובה 0.591‏ אינץ' x‏ רוחב 0.358‏ אינץ' x‏ עומק 0.148‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ x‏ 9.10‏ מ"מ x‏ 3.75‏ מ"מ) ‎,10-SMD ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XZFVG10A דגמים
קטגוריה
צבע
ירוק
יצרן
SunLED
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - בדיקה
10mA
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב במילי-קנדלה
11mcd
מספר התווים
1
אורך גל - שיא
574nm
גודל / מידה
גובה 0.591‏ אינץ' x‏ רוחב 0.358‏ אינץ' x‏ עומק 0.148‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ x‏ 9.10‏ מ"מ x‏ 3.75‏ מ"מ)
פיזור הספק (מקס')
75mW