HBW330M1JTR-0810S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
33 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 40mOhm 4000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
HBW330M1JTR-0810S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-HBW330M1JTR-0810STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HBW330M1JTR-0810S
תיאור
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C
יצרן
Surge
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
110 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.1 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm