RAHTK330M4EEH0002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
אקוויוולנטים-פרמטרית
Surge
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
33 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 40mOhm 4000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAHTK330M4EEH0002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHTK330M4EEH0002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHTK330M4EEH0002E
תיאור
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RAHTK330M4EEH0002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יישומים
שימוש כללי
זרם אדווה בתדר נמוך
110 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.1 A @ 100 kHz
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.331‏ אינץ' x‏ רוחב 0.331‏ אינץ' (8.40 מ"מ x‏ 8.40‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C