RXW151M1VBK-0811S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Surge
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
150 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RXW151M1VBK-0811S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RXW151M1VBK-0811S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RXW151M1VBK-0811S
תיאור
CAP ALUM 35V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
277.5 mA @ 120 Hz
אריזה
שקית
זרם אדווה בתדר גבוה
555 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
117 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C