RXW330M1JBK-0611S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Surge
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RXW330M1JBK-0611S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RXW330M1JBK-0611S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RXW330M1JBK-0611S
תיאור
CAP ALUM 63V POLAR
תיאור מפורט
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
105 mA @ 120 Hz
אריזה
שקית
זרם אדווה בתדר גבוה
250 mA @ 100 kHz
עכבה
710 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C