SPC18P8LM4H-1
מק"ט מוצר של DigiKey
6017-SPC18P8LM4H-1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
6017-SPC18P8LM4H-1DKR-ND - Digi-Reel®
6017-SPC18P8LM4H-1TR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SPC18P8LM4H-1
תיאור
SPC18P8LM4H-1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 Hz ~ 20 kHz דיגיטלי, PDM מיקרופונים MEMS (סיליקון) 1.65 V ~ 3.6 V רב-כיווני (-26dB ±1dB ב-94dB SPL) פדי הלחמה
קטגוריה
מתח - נומינלי
1.8 V
יצרן
Syntiant
תחום מתח
1.65 V ~ 3.6 V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה
1.675 mA
סוג
MEMS (סיליקון)
מיקום יציאה
תחתית
סוג היציאה
דיגיטלי, PDM
סיומת
פדי הלחמה
כיוון
רב-כיווני
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
תחום תדרים
25 Hz ~ 20 kHz