SPK18R1LM4H-1
מק"ט מוצר של DigiKey
6017-SPK18R1LM4H-1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
6017-SPK18R1LM4H-1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
6017-SPK18R1LM4H-1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SPK18R1LM4H-1
תיאור
SPK18R1LM4H-1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 Hz ~ 20 kHz דיגיטלי, PDM מיקרופונים MEMS (סיליקון) 1.62 V ~ 1.98 V רב-כיווני (-36dB ±1dB ב-94dB SPL) פדי הלחמה
קטגוריה
יחס אות/רעש
70.5dB
יצרן
Syntiant
מתח - נומינלי
1.8 V
סדרה
תחום מתח
1.62 V ~ 1.98 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה
510 µA
סטטוס החלק
פעיל
מיקום יציאה
תחתית
סוג
MEMS (סיליקון)
סיומת
פדי הלחמה
סוג היציאה
דיגיטלי, PDM
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
כיוון
רב-כיווני
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
תחום תדרים
30 Hz ~ 20 kHz