FCM 2012KF-102T04
מק"ט מוצר של DigiKey
4816-FCM2012KF-102T04TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4816-FCM2012KF-102T04CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4816-FCM2012KF-102T04DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FCM 2012KF-102T04
תיאור
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 400mA 450mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
400mA
יצרן
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
450mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz