OXKIDLJANF-0.032768 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
QST
קיים במלאי: 50
גיליון נתונים
32.768 kHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
OXKIDLJANF-0.032768
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-OXKIDLJANF-0.032768TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1664-OXKIDLJANF-0.032768CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OXKIDLJANF-0.032768
תיאור
XTAL OSC XO 32.768KHZ 3.3V COMS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C