LCMGA452525T162NG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LCMGA452525T162NGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-LCMGA452525T162NGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-LCMGA452525T162NGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LCMGA452525T162NG
תיאור
FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.6 kOhms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1810 (4525 מטרי) 2A 130mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LCMGA452525T162NG דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
130mOhm
יצרן
Taiyo Yuden
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1810 (4525 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.110‏ אינץ' (2.80‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1.6 kOhms @ 100 MHz
מאפיינים
לרכב
דירוג זרם (מקס')
2A