MAASH31LSB7474MTNA01 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
KEMET
KEMET
TDK
0.47 µF ±20% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAASH31LSB7474MTNA01
מק"ט מוצר של DigiKey
587-MAASH31LSB7474MTNA01TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAASH31LSB7474MTNA01
תיאור
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
MAASH31LSB7474MTNA01 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%