MEASJ065QB5475MA1C12
מק"ט מוצר של DigiKey
587-MEASJ065QB5475MA1C12TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-MEASJ065QB5475MA1C12CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-MEASJ065QB5475MA1C12DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MEASJ065QB5475MA1C12
תיאור
CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0201 (0603 מטרי)
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%