RAHT1151M1GEH0002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Rubycon
קיים במלאי: 870
Panasonic Industry
קיים במלאי: 295
Nichicon
קיים במלאי: 24
Chemi-Con
קיים במלאי: 480
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 210
150 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD ‎27mOhm‎ 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAHT1151M1GEH0002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHT1151M1GEH0002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHT1151M1GEH0002E
תיאור
CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RAHT1151M1GEH0002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
230 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.3 A @ 100 kHz
קיבוליות
150 µF
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.331‏ אינץ' x‏ רוחב 0.331‏ אינץ' (8.40 מ"מ x‏ 8.40‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎27mOhm‎
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C