RAVVD101M1EDC8002U זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 983
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 1,616
Panasonic Industry
Panasonic Industry
קיים במלאי: 88
100 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏360‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAVVD101M1EDC8002U
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAVVD101M1EDC8002UTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAVVD101M1EDC8002U
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
125 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
250 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
16 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏360‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C