RAVVD331M1GFH0002U זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 11,034
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,158
גיליון נתונים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 238
Chemi-Con
KEMET
Nichicon
Nichicon
330 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏90‏ ב-kHz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAVVD331M1GFH0002U
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAVVD331M1GFH0002UTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAVVD331M1GFH0002U
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
425 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
850 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.409‏ אינץ' x‏ רוחב 0.409‏ אינץ' (10.40 מ"מ x‏ 10.40‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏90‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C