ACM2012-102-2P-T001
מק"ט מוצר של DigiKey
445-ACM2012-102-2P-T001TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-ACM2012-102-2P-T001CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-ACM2012-102-2P-T001DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACM2012-102-2P-T001
תיאור
CMC 190MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1 kOhms @ 100 MHz 190mA DCR 1.5Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACM2012-102-2P-T001 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1.5Ohm
יצרן
TDK
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
190mA