ACM2012-222-2P-T001
מק"ט מוצר של DigiKey
445-ACM2012-222-2P-T001TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-ACM2012-222-2P-T001CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-ACM2012-222-2P-T001DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACM2012-222-2P-T001
תיאור
CMC 150MA 2LN 2.2KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 2.2 kOhms @ 100 MHz 150mA DCR 2.5Ohm
מודלים EDA/CAD
ACM2012-222-2P-T001 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
2.5Ohm
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
עכבה @ תדר
2.2 kOhms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
150mA