ACM2012-121-2P-T002
מק"ט מוצר של DigiKey
445-2208-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-2208-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-2208-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACM2012-121-2P-T002
תיאור
CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 120 Ohms @ 100 MHz 370mA DCR 220mOhm
מודלים EDA/CAD
ACM2012-121-2P-T002 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
370mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
220mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz