DFLS1100Q-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DFLS1100Q-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DFLS1100Q-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DFLS1100Q-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFLS1100Q-7
תיאור
DIODE SCHOTTK 100V 1A POWERDI123
תיאור מפורט
דיודות 100 V 1A הרכבה משטחית ‎PowerDI™‎ 123‎
מודלים EDA/CAD
DFLS1100Q-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 100 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
36pF ב-5V, 1MHz
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
770 mV @ 1 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA