B43501A5477M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-4245-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B43501A5477M000
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏280‏ ב-Hz‏100‏ 10000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
2.7 A @ 100 Hz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
עכבה
340 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏280‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-85°C