B43508A9108M080 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 334
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
1000 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏120‏ ב-Hz‏100‏ 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
B43508A9108M080
מק"ט מוצר של DigiKey
B43508A9108M080-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B43508A9108M080
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
2.64 A @ 100 Hz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
עכבה
180 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
400 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏120‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C