B43642A9108M000 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
TDK
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
TDK
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 334
1000 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏100‏ ב-Hz‏100‏ 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
B43642A9108M000
מק"ט מוצר של DigiKey
B43642A9108M000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B43642A9108M000
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
3.48 A @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
160 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
400 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏100‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C