B43642B6337M060 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Ymin
קיים במלאי: 399
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 30
גיליון נתונים
קיים במלאי: 39
330 µF 500 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏390‏ ב-Hz‏100‏ 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
B43642B6337M060
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B43642B6337M060-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B43642B6337M060
תיאור
CAP ALUM 500V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
1.79 A @ 100 Hz
עכבה
600 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
500 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏390‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C