B57236S0500M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-2095-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B57236S0500M000
תיאור
ICL 50 OHM 20% 1.9A 11.5MM
תיאור מפורט
מגבלי זרם הפעלה 50 Ohms ±20% 1.9 A 0.453‏ אינץ' (11.50‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
B57236S0500M000 דגמים
קטגוריה
טולרנס
±20%
זרם - מצב יציב, מקס'
1.9 A
סדרה
קוטר
0.453‏ אינץ' (11.50‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
UL
R @ 25°C
50 Ohms