B57237S0100M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-2097-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B57237S0100M000
תיאור
ICL 10 OHM 20% 3.7A 15MM
תיאור מפורט
מגבלי זרם הפעלה 10 Ohms ±20% 3.7 A 0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
B57237S0100M000 דגמים
קטגוריה
טולרנס
±20%
זרם - מצב יציב, מקס'
3.7 A
סדרה
קוטר
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
UL
R @ 25°C
10 Ohms