B72210S2271K101
מק"ט מוצר של DigiKey
495-1433-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B72210S2271K101
תיאור
VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
תיאור מפורט
430 V 3.5 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 10 מ"מ
מודלים EDA/CAD
B72210S2271K101 דגמים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
473 V
זרם - נחשול
3.5 kA
סדרה
אנרגיה
55J
קיבוליות @ תדר
220 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
275 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
350 V
מתח וואריסטור (מינ')
387 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 10 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
430 V