C1005NP01H100D050BA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-13783-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-13783-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-13783-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1005NP01H100D050BA
תיאור
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±0.5pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1005NP01H100D050BA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
טולרנס
±0.5pF