C2012X6S1H475M125AC
מק"ט מוצר של DigiKey
445-7600-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-7600-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-7600-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C2012X6S1H475M125AC
תיאור
CAP CER 4.7UF 50V X6S 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±20% 50V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C2012X6S1H475M125AC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טולרנס
±20%