CGA4J3X5R1E475M125AB | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µF ±20% 25V קבלי קרמיקה X5R 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CGA4J3X5R1E475M125AB דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.25 מ"מ) |