CGA4J3X5R1E475M125AB
מק"ט מוצר של DigiKey
445-12676-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-12676-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-12676-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA4J3X5R1E475M125AB
תיאור
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±20% 25V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CGA4J3X5R1E475M125AB דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±20%