CGA5L3X8R1C475K160AE
מק"ט מוצר של DigiKey
445-173742-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-173742-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-173742-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGA5L3X8R1C475K160AE
תיאור
CAP CER 4.7UF 16V X8R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X8R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CGA5L3X8R1C475K160AE דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±10%