FK14X7R2A103KN020
מק"ט מוצר של DigiKey
445-4303-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FK14X7R2A103KN020
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FK14X7R2A103KN020 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.217‏ אינץ' (5.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%