MPZ0603S121HT000
מק"ט מוצר של DigiKey
445-180338-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-180338-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-180338-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ0603S121HT000
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0201 (0603 מטרי) 1A 130mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
130mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.013‏ אינץ' (0.33‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.012‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz