MPZ1005S121CTD25
מק"ט מוצר של DigiKey
445-172878-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-172878-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-172878-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ1005S121CTD25
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 1.2A 90mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
90mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz