MPZ1608B471ATD25
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MPZ1608B471ATD25TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MPZ1608B471ATD25CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MPZ1608B471ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ1608B471ATD25
תיאור
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 1A 150mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MPZ1608B471ATD25 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1A
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סוג מסנן
קו כוח
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
470 Ohms @ 100 MHz