MPZ1608S121ATDH5
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MPZ1608S121ATDH5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MPZ1608S121ATDH5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MPZ1608S121ATDH5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPZ1608S121ATDH5
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 2A 45mOhm
מודלים EDA/CAD
MPZ1608S121ATDH5 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
45mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה (מקס')
0.030‏ אינץ' (0.75‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz