SLF7045T-471MR22-PF
מק"ט מוצר של DigiKey
445-2025-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-2025-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-2025-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SLF7045T-471MR22-PF
תיאור
FIXED IND 470UH 310MA 1.26 OHM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 310 mA ‎1.26Ohm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
SLF7045T-471MR22-PF דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
220mA
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.26Ohm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.276‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%