TCM0605S-120-2P-T201
מק"ט מוצר של DigiKey
445-9333-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-9333-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-9333-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCM0605S-120-2P-T201
תיאור
CMC 100MA 2LN 12 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 12 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1Ohm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
100mA
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1Ohm
סדרה
מתח נקוב - DC
10V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.026‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (0.65 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.014‏ אינץ' (0.35‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
12 Ohms @ 100 MHz