RTE24012 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 1111-RTE24012-ND |
יצרן | |
תיאור | POWER/SIGNAL RELAY 2 FORM C DPDT |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל חור מעבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RTE24012 דגמים |
קטגוריה | תצורת הסיומת פין PC |
יצרן | ערכי איטום אטום - במלואו |
סדרה | בידוד סליל Class F |
אריזה צינור | מתח מחייב-פעולה 8.4VDC |
סטטוס החלק פעיל | מתח מחייב-שחרור 1.2VDC |
סוג ההרכבה | זמן פעולה 8 ms |
מתח סליל | זמן שחרור 6 ms |
צורת מגע DPDT (2 Form C) | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
ערכים נקובים של המגעים (זרם) 8 A | חומר מגע כסף ניקל (AgNi) |
מתח מיתוג 400VAC - מקס' | סוכנות הרשאות CQC, CSA, cURus, VDE |
עומס - מיתוג מקסימלי VA3200 | סוג ממסר |
זרם סליל 33.3 mA | התנגדות סליל 360 Ohms |