RTE24012
RTE24012
RTE24012
מק"ט מוצר של DigiKey
PB988-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RTE24012
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RTE24012 דגמים
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
8 A
מתח מיתוג
‎400VAC - מקס'
זרם סליל
33.3 mA
התנגדות סליל
360 Ohms