36502C1R0JTDG
מק"ט מוצר של DigiKey
A103750TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
A103750CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
A103750DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
36502C1R0JTDG
תיאור
FIXED IND 1UH 370MA 1.75 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH לא מסוכך חוט מלופף משרן 370 mA ‎1.75Ohm מקס' 1008 (2520 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
36502C1R0JTDG דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.75Ohm מקס'
יצרן
Q @ תדר
35 ב-50MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
290MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
25 MHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
1008 (2520 מטרי)
טולרנס
±5%