HSC10033RJ אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TE Connectivity
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
33 Ohms ±5% 100W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
HSC10033RJ
HSC10033RJ
HSC10033RJ
מק"ט מוצר של DigiKey
A102361-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HSC10033RJ
תיאור
RES CHAS MNT 33 OHM 5% 100W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HSC10033RJ דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
בתפזורת
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 2.579‏ אינץ' x‏ רוחב 1.870‏ אינץ' (65.50 מ"מ x‏ 47.50‏ מ"מ)
התנגדות
33 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
1.024‏ אינץ' (26.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
100W